Metallica Fans Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metallica Fans

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kirk'ün Gitar Hataları

4 posters
YazarMesaj
Bandidas

Bandidas

Rep Gücü : 17
Rep Puanı : 1

Kirk'ün Gitar Hataları Empty
MesajKonu: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:10 pm

Kirk son dönemde bu hataları kat kat arttırdı. Özellikle sololarda bolca hata yapıyor, en son Dyers Eve'de solonun içine etti tabiri caizse. Peki ama neden? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Bence yıllardır 3. kişi olmanın verdiği boşlama var Kirk'ün üzerinde. Heyecanını yitirdi. Solo albüm çıkaracağı dedikoduları vardı, umarım öyle bir proje olur ve Kirk bu solo albümünün sonuçlarını evinde çayını-kahvesini yudumlarken inceleyip, her şeyi süzgeçten geçirip kendine gelir.[b]
MetFan
Admin
Admin
MetFan

Rep Gücü : 98

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:14 pm

Solo albümü duyunca şaşırmıştım... Ve ortalıkta Metallica'dan ayrılacağı dedikodularını duyunca kahrolmuşrum... Eğer ayrılmayacaksa kendini bir yargılasın derim.. Eski heyecanını bende göremiyorum Kirk'ün Gitar Hataları 75187 Biraz çaba sarfetmeli Çoğu kişi Metallica bitti felan diyor.. Bunun üzerine Metallica'nın bitmediğini göstermeli insanlara diye düşünüyorum Kirk'ün Gitar Hataları 438365
https://metfanturkey.yetkin-forum.com
Bandidas

Bandidas

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:28 pm

Solo albüm hakkında tartışılan konulardan biride şuydu; "Jason yan proje yapmak istediğinde gruptan dışlandı, Kirk bunu yapmak isterse ne olacak?" Bir kere Jason ve Kirk aynı kurallarla yargılanmaz. Kirk mahşerin dört atlısından (James-Lars-Kirk-Cliff) biri. Jason her ne kadar çok sevilse ve saygı duyulsa da, dışarıdan gelen biri. Ayrıca James ve Lars'ın eskisi kadar katı kuralları ve egoları olmadığını da bir gerçek. Kirk'ün böyle bir isteği varsa eğer, saygı duyacaklarını düşünüyorum. Çünkü Kirk bunu fazlasıyla hak ediyor.
MetFan
Admin
Admin
MetFan

Rep Gücü : 98

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 2:00 pm

Jason a yaptıklarını Kirk'e yapacaklarını sanmıyorum... Hemde hiç
https://metfanturkey.yetkin-forum.com
metallica
Admin
Admin
metallica

Rep Gücü : 79
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 9:07 pm

bence kirk ve james yaşlandı sanırım işi tamamıyla maddiyata döktüler bu yüzden eskisi kadar istekleri yok adam kafasına göre çalmaya başladı... zaten maddiyat işi james'ın koltuk altında FORD reklam dövmesinden çok bariz kendini belli ediyor...
http://www.metallicahayranlari.tr.gg
Metallica_haliL

Metallica_haliL

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 12:10 am

arkadasım cok guzel demisin ama o dovme Ford deil FAİTH dikkatli bak adım gibi eminim elimde var birkac tane fotoğraf sallamıorum yani Kirk'ün Gitar Hataları 438365 simdi koyamadım buraya ama bi sekilde gostereceim o fotoğrafı
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 10:11 pm

BEN ÇOK DIKKATLI BAKMADIM AMA SEN ÖYLE YAZIYOR DIYORSAN ÖYLEDİR TEŞEKKÜR ETTIM BENİ AYDINLATTIĞIN İÇİN...
Bandidas

Bandidas

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:22 pm

Kirk'ün eski isteği olmayabilir ama James için bunu kabul etmem. Şu World Magnetic turunun videoları izlediysen eğer bariz anlarsın. Ayrıca o dövmeye dikkatlice bakmayıp direkt Ford reklam dövmesi demek yersiz, iyice baktıktan sonra böyle ithamlarda bulunmak gerek.
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:06 pm

o kadar dikatli bakacak bı fırsattım olmadı ama arkadaşlarımız saolsunlar gösterdiler yine de teşekkürler...

[url=Kirk'ün Gitar Hataları N678759287872858]Kirk'ün Gitar Hataları N678759287872858[/url]
Metallica_haliL

Metallica_haliL

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: Kirk'ün Gitar Hataları   Kirk'ün Gitar Hataları I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:09 pm

nedemek ama arkadasa katılıyorum iyice bakmadan suc atmak doru olmadı pek Kirk'ün Gitar Hataları 438365

Kirk'ün Gitar Hataları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GITAR PRO 5 METALLICA TAB'LARI