Metallica Fans Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Metallica Fans
 
AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

 

 Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?

Aşağa gitmek 
4 posters

Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?
Kill'Em All
Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_vote_lcap100%Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
Killing Is My Business... And Business Is Good!
Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_vote_lcap0%Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5
 

YazarMesaj
JAMES-LARS-JASON-KIRK
Admin
Admin
JAMES-LARS-JASON-KIRK


Mesaj Sayısı : 61
Rep Gücü : 131
Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi : 27/08/09
Yaş : 29
Nerden : cehennemin derinliklerinden

Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? Empty
MesajKonu: Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?   Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:30 am

şimdi 'tabi ki de metallica'nın kill'em all'ıdır. megadeth de kimmiş' diyceksiniz ama ben yine de bi görüşlerinizi almak isterim Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? 438365


En son JAMES-LARS-JASON-KIRK tarafından Çarş. Eyl. 02, 2009 12:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
MetFan
Admin
Admin
MetFan


Mesaj Sayısı : 70
Rep Gücü : 98
Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi : 27/08/09
Yaş : 27

Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? Empty
MesajKonu: Geri: Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?   Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:45 pm

Metallica nın Kill Em All unu hiç bir şeye değişmem asla...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://metfanturkey.yetkin-forum.com
metallica
Admin
Admin
metallica


Mesaj Sayısı : 51
Rep Gücü : 79
Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi : 30/08/09
Yaş : 41
Nerden : BURSA

Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? Empty
MesajKonu: Geri: Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?   Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:38 am

KILL' EM ALL METALLICA'NIN EN İYİ ALBUMUDUR BENCE...


[url=Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? 31267524572917261692917]Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? 31267524572917261692917[/url]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.metallicahayranlari.tr.gg
[The Unforgiven]

[The Unforgiven]


Mesaj Sayısı : 3
Rep Gücü : 5
Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi : 08/09/09
Yaş : 29
Nerden : anawatan [Eskişehir].ama konya'dayım..

Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? Empty
MesajKonu: Geri: Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?   Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash? I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:40 pm

bnce de kill' em all en iyi albümü[center][b]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Kill'Em All mu Yoksa Killing Is My Business... And Business Is Good! mu Daha Thrash?
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Metallica Fans Turkey :: Diğer :: Anketler-
Buraya geçin: