Metallica Fans Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metallica Fans

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bende geldim bende :D

4 posters
YazarMesaj
Bandidas

Bandidas

Rep Gücü : 17
Rep Puanı : 1

Bende geldim bende :D Empty
MesajKonu: Bende geldim bende :D   Bende geldim bende :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:35 pm

Selamlar. Adım Birkan. 20 yaşındayım. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum :P Metallica ile 2004 yılında tanıştım, o gün bugündür bırakamıyorum Bende geldim bende :D 940787 İlk dinlediğim ve izlediğim şarkısı (ilk olarak youtube'dan bi video izlemiştim) 2004 yılındaki Sydney konserinde ki Fade to Black şarkısı. Dinledikten sonrada apışıp kalmıştım bir çoğumuz gibi. James'in sözleri yanlış söylediğinide ilk seferde anlayamamıştım doğal olarak Bende geldim bende :D 940787 Sonra internette Fade ile araştırmalar yaparken "Metallica Best Ballad" diye bi albüme denk geldim. Orada da TL is TD'ı ilk dinlediğimde dedim bunlar ne böyle, yuh şarkıya bak falan Bende geldim bende :D 940787 Grupta en sevdiğim eleman James bir çoğumuz gibi. Fena hastasıyım, gitara başlama sebebim ve yemişim soloyu ben ritm gitarist olacam dedirten şahsiyettir kendisi Bende geldim bende :D 940787 Ama gitarda ilerledikçe gitarı solo ve ritm diye ayırmanın gereksiz olduğunu gördüm, neyse Bende geldim bende :D 940787 Umarım güzel bir forum olur ve hem bilgi paylaşımı yapıp hem de eğleniriz.
metallica
Admin
Admin
metallica

Rep Gücü : 79
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bende geldim bende :D   Bende geldim bende :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:59 pm

dostum hoşgeldin aramıza gerçekten kendını çok iyi tanıtmışsın seni tanıdığımıza çok sevindik...

[url=Bende geldim bende :D N678759287872858]Bende geldim bende :D N678759287872858[/url]
http://www.metallicahayranlari.tr.gg
Bandidas

Bandidas

Rep Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Bende geldim bende :D   Bende geldim bende :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:08 pm

Teşekkür ederim, hoşbuldum.
black_angel

black_angel

Rep Gücü : 64
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Bende geldim bende :D   Bende geldim bende :D I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:16 am

hoş geldin spr tantım bide sana ne dielim takma adın var mı yoksa nrml adını mı kullanalım Bende geldim bende :D 75187
MetFan
Admin
Admin
MetFan

Rep Gücü : 98

MesajKonu: Geri: Bende geldim bende :D   Bende geldim bende :D I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 5:16 pm

Bende 2004 te tanışmıştım =) Turuncu beyaz yuvarlak bir mp3te bulunan Whiskey In The Jar Bende geldim bende :D 940787 Ve bende öyle doınup kalmıştım 10 15 defa aynı şarkıyı dinleyip durmuştum Bende geldim bende :D 940787
https://metfanturkey.yetkin-forum.com

Bende geldim bende :D
1 sayfadaki 1 sayfası