Metallica Fans Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metallica Fans

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...

3 posters
YazarMesaj
metallica
Admin
Admin
metallica

Rep Gücü : 79
Rep Puanı : 0

SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... Empty
MesajKonu: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:18 am

ARKADAŞLAR HEM SBS VE LİSE ARA SINIFLAR VE MEZUNLARIN BULUNDUĞU SINIFLARA GİREN BİR EĞİTİMCİ OLARAK SİZLERİN SIKINTILARINI, SORUNLARINI AZ ÇOK BILIYORUM EĞİTİMLE ILGILI HER TÜRLÜ SORULARINIZI ELİMDEN GELDİĞİNCE YANITLAMAYA GAYRET EDECEĞİM...

UNUTMAYIN KI '' EĞİTİMİN YERİ YURDU OLMAZ''.....
http://www.metallicahayranlari.tr.gg
black_angel

black_angel

Rep Gücü : 64
Rep Puanı : 3

SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... Empty
MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 10:28 am

hocam ben sorayım o zaman zor soru ama bu SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 940787 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 940787 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 940787 şimdi yyıl sonu ortalaması sınıfta en yüksek olan benim ama bana okul bana 10 puan verdi ortalaması benden düşük olan arkadaşıma 21puan neden yaaa SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 75187 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 75187 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 75187
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 1:45 pm

canım şimdi sen kaçıncı sınıfsın ve yıl sonu genel ortalamaya bakılır yanı dıyelım kı 8. sınıf öğrencı ise 6. , 7. ve 8. sınıflarının genel ortalaması okulun başarısına göre değerlendırılır ve puanlama yapılır...
black_angel

black_angel

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:20 pm

6. sınıf 7 ye geçtim
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:24 pm

canım bi yanlışlık olmasın sınfıın en iyisi sen isen ve aynı sınıftakı başka bırısı senden yüksek alamaz yaa sen dikkatli bak sonucuna...
black_angel

black_angel

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:26 pm

kaç kere kontrol ettim arkadaşım 400 almış 421 olmuş puanı ben 449 oldım benim 459 oldu(yuvarlıyorum)
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:28 pm

valla okul idaresinden araştırınız o zaman bir yanlışlık olabilir...
black_angel

black_angel

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:32 pm

inşallah olurmuştur ama artık deiştiremezler. SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 242499 üff ne güzel bende 470 alırdım o zaman SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 242499
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:33 pm

Eğer olay gerçekten senin dediğin gibi ise araştırılmasındaa yarar var en azından okul müdürü ile görüşebilirisiniz...
black_angel

black_angel

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:35 pm

iyi o zaman ben bir ara ziyaret edeyim okulu SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632
black_angel

black_angel

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:35 pm

bu arada sağolun hocam SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632 SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 954632
metallica
Admin
Admin
metallica

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:36 pm

önemli değil...
MetFan
Admin
Admin
MetFan

Rep Gücü : 98
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 1:43 pm

Benim bu sene 360 geliyordu puanım 385 oldu SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... 940787 Sınıf ortalamam çok yüksek olmadığı halde :S
https://metfanturkey.yetkin-forum.com
black_angel

black_angel

MesajKonu: Geri: SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...   SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 8:32 pm

garip sistem kimse bilmiyor anlayan yok sanırım

SBS, YGS, LGS VE UNIVERSİTELER HAKKINDA GENÇLERİMİZİN SORULARINI YANITLIYORUZ...
1 sayfadaki 1 sayfası